Stanica Harcerska

cedron 03

Harcerska Baza Obozowa „Cedron” położona jest na skraju Wejherowa oddalonego o 30 km od Gdyni i 15 km od Zatoki Puckiej.

Miejsce jest dobrą bazą wypadową do zorganizowania wycieczek do Gdyni, Gdańska, Sopotu czy terenów półwyspu helskiego.Szybka Kolej Miejska jest znakomitym środkiem komunikacji .

ZAKWATEROWANIE I WYPOSAŻENIE BAZY:

Baza Obozowa Cedron składa się z 13 piętrowych domków mieszczących 90 miejsc noclegowych, pola namiotowego z możliwością podłączenia prądu, zaplecza sanitarnego (toalety, umywalki, prysznice z ciepłą wodą), sceny (o wymiarach 7m/8m) oraz osłoniętej wiaty na ognisko. Ponadto Baza dysponuje parkingiem samochodowym. Od 2011 roku na terenie Bazy czynny jest parking dla samochodów typu Camper .

Domki składają się z dwóch kondygnacji z osobnymi wejściami. Pierwsze piętro to pomieszczenie składające się z 8 łóżek , półek na ubrania i stołu z krzesłami. Drugie piętro (w zależności od domku) składa się z 4 łóżek, półki na ubrania, stołu z krzesłami.

Każde łóżko wyposażone jest w materac i dwa koce. Dla osób nie posiadających śpiwora istnieje możliwość wypożyczenia pościeli.

Naprzeciwko bazy znajduje się zaplecze sportowe , w którego skład wchodzą boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, bieżnia, stoły do ping-ponga. Obok bazy znajdują się także korty tenisowe.

W razie deszczu istnieje możliwość skorzystania z świetlicy.

WYŻYWIENIE:

We własnym zakresie lub catering . Istnieje możliwość skorzystania z kuchni

(kuchenka elektryczna, lodówka).

cedron 05